Jak obrócić wideo

Niezależnie od tego, czy przenosisz pionowy materiał na swój telefon, aby stworzyć wyjątkową perspektywę, czy po prostu naprawiasz przekrzywiony klip, dobrze jest wiedzieć, jak nagrać wideo. Teraz, gdy znasz już najważniejszy potok wideo, jaki możesz znać, jak zmienić swój film? Teraz wiesz już dużo więcej o przetwornik yt, jak tworzyć filmy, korzystając z kilku prostych sztuczek.

Jeśli masz film nagrany pod dziwnym kątem

Skorzystasz na zrozumieniu, jak go nakręcić w Final Cut Pro. Jeśli masz filmy, które zostały nakręcone w złym kierunku, Rotatevideo.org pozwala je nagrać.

Pokazujemy również, jak obracać i obracać oraz odtwarzać wideo pod niestandardowym kątem. Aby nagrać wideo, musisz najpierw zaimportować i załadować klipy wideo, które chcesz nagrać w Filmora9. Jeśli szukasz listy wszystkich filmów, które zostały obrócone i odwrócone, sprawdź tę listę tutaj.

Jeśli chcesz nakręcić przesłany film na YouTube

Możesz go pobrać i nagrać w konwerter yt. PC, wybierz plik wideo, jak chcesz i użyj narzędzia Konwertuj i zapisz, aby zapisać obrót i wyświetlić obrócone wideo. Jeśli nagrywasz film, możemy wstawić go do adresu URL filmu, który chcieliśmy nagrać, i wybrać opcję „Obróć”.

Jeśli używanie aplikacji Zdjęcia do obracania wideo nie ma sensu, możesz użyć aplikacji Zdjęcia, aby obrócić wideo lub wybrać inny odtwarzacz (taki jak Windows Media Player). Możesz także nagrać wideo za pomocą odtwarzacza wideo innej firmy, takiego jak YouTube, Dysk Google lub Google Play.

Pod jakim chcesz nagrywać wideo?

Umożliwia to wybranie dokładnego kąta, pod jakim chcesz nagrywać wideo, aby uzyskać optymalny efekt. Widows Movie Maker to łatwa opcja, gdy nie ma możliwości obracania filmów i być może lekkiej edycji. Używam drugiego podejścia i obracam rzeczywisty materiał wideo o 90 stopni w bok podczas edycji mojego projektu.

Powyżej wyjaśniłem już szczegółowo, jak wykonać funkcję obrotu o 90 stopni, ale jeśli chcesz nagrać film o przekątnej 19,6 cala i obrócić go teraz, możesz go użyć. Kliknij przycisk „Obróć” (kliknij go dwa razy) i znajdź że wideo zostało odwrócone do góry nogami i zmierza teraz we właściwym kierunku. Jeśli klikniesz przycisk Obróć po lewej stronie, możesz dwukrotnie kliknąć przycisk Obróć i obrócić wideo. Teraz, gdy mp3 konwerter youtube,”6 „wideo, pobaw się nim, aby go nakręcić.

Obróć wideo od 180 stopni do 270 stopni, skręć w prawo (o 90 stopni w prawo) i wróć do pierwotnej pozycji. Obróć od lewej (od lewej do prawej, następnie od prawej do lewej iz powrotem) i wróć do pierwotnej pozycji (obróć od góry do dołu).

Jak zmniejszyć rozmiar zdjęcia? Kliknij ikonę obrotu, w której znajduje się panel Edytuj w menu głównym WMM, a następnie kliknij przycisk Obróć. Jedno kliknięcie obróci wideo w lewo, kolejne kliknięcie w prawo, a kliknięcie strzałką obróci go o 90 stopni, aż będzie zadowolony z nowej orientacji. Możesz także aktywować przycisk Obróć, a następnie zniekształcić wideo pod dowolnym kątem. To pole wyboru umożliwia ponowne kliknięcie w celu obrócenia go o pełne 360 ​​stopni.

Obracanie wideo w dowolnym kierunku

Obracanie wideo w dowolnym kierunku jest łatwe w programie Premiere Pro i można to zrobić bezpośrednio z panelu sterowania efektami. Premiere pro umożliwia obracanie filmów w dowolnym kierunku, co jest również możliwe w WMM bez żadnych problemów.

Następnie możesz użyć menu rozwijanego na ekranie, aby obrócić wideo. Zwykle są trzy kierunki, w których możesz obracać. Uwaga: można to zrobić, zaznaczając pole wyboru Obróć i używając suwaka, aby obrócić wideo o 90, 180 lub 270 stopni. Możesz także obrócić wideo, zmieniając lekko rozmyty kąt kamery lub dodając stylistyczne nachylenie. Aby obrócić do stałego kąta, kliknij prawym przyciskiem myszy przycisk konwersji i kliknij „Obróć”, a następnie kliknij „Obróć wideo” w panelu efektów.

W poniższym samouczku pokażę, jak kręcić wideo na różne sposoby, od 90 stopni do 270 stopni. Obracanie klipu na osi czasu spowoduje obrócenie tylko części materiału używanego w projekcie. Jeśli chcesz nagrywać wideo na stałe, gdy to robisz, wypróbuj Filmora9, który umożliwia nagrywanie filmów i zapisywanie ich zarówno w systemie Windows, jak i Mac. Kompatybilny z PC / Mac Cross - platform, jest kompatybilny z Windows, Mac, Linux, Windows Phone i Windows 8.1 i nowszymi. Aby wyświetlić więcej opcji, kliknij prawym przyciskiem myszy przycisk Przytnij w panelu Efekt i ponownie kliknij Obróć wideo.

To narzędzie online ma 3 opcje obracania wideo w razie potrzeby i podobnie jak VLC ma swobodną rotację formularzy. Wideo można obrócić, dostosowując klatkę, aby horyzont był lekko zniekształcony, lub nieprawidłowo nagrywając wideo jako wideo pionowe, można je obracać, aż zostanie rozwiązane (jeśli zostało nagrane nieprawidłowo, na przykład, jeśli zostało nagrane nieprawidłowo w poziomym wideo). Obracanie wideo nie polega na obracaniu się wokół osi obiektu, chociaż istnieją sposoby na obrócenie wideo przed udostępnieniem lub zapisaniem go, aby uzyskać odpowiednią orientację. Podczas tworzenia portalu internetowego, lustrzane odbicie obraca obiekty z jednej strony ekranu na drugą, w tym samym kierunku co sam obiekt.